(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-7247401377424993", enable_page_level_ads: true });
Haber Detayı
31 Ocak 2018 - Çarşamba 10:57 Bu haber 5102 kez okundu
 
Zeytin Dalı Harekatıʹna kan bağışlı destek
- Boluʹda orman çalışanları, Zeytin Dalı Harekatıʹnda ihtiyaç duyulması halinde sıkıntı yaşanmaması amacıyla kan bağışında bulundu
TEKNOLOJİ Haberi
Zeytin Dalı Harekatıʹna kan bağışlı destek

BOLU (AA) - Bolu Orman Bölge Müdürlüğü çalışanları, Zeytin Dalı Harekatı'nda ihtiyaç duyulması halinde sıkıntı yaşanmaması için kan bağışı yaptı.

Türk Kızılayı Bolu Şubesi tarafından Bolu Orman Bölge Müdürlüğü yemekhanesinde kurulan sedyelerde orman çalışanları kan bağışında bulundu.

Bolu Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin, gazetecilere yaptığı açıklamada, kampanyanın Türkiye genelinde Orman ve Su İşleri Bakanlığı ve Türk Kızılayı tarafından düzenlediğini belirterek, "Bağışlanan her kan, kurtarılan üç can sloganıyla bölge müdürlüğü olarak bütün personelimizle katkı sunmaya çalışıyoruz." dedi.

Kan ihtiyacının karşılanması için ellerinden geleni yapmak istediklerini vurgulayan Keskin, "Burada güzel bir vazifeyi yerine getirdiğimize inanıyoruz. Ayrıca kendim de bir kan bağışçısıyım. Sürekli olarak 3 ayda bir, Kızlay'a kan bağışında bulunmaktayım." diye konuştu.


Kaynak: (AA) - Anadolu Ajansı Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Zeytin, Dalı, Harekatıʹna, kan, bağışlı, destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı