(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-7247401377424993", enable_page_level_ads: true });
Haber Detayı
13 Şubat 2018 - Salı 17:41 Bu haber 451 kez okundu
 
Zeytin Dalı Harekatıʹna destek
- AK Parti Bartın Merkez İlçe Başkanlığınca Mehmetçik için düzenlenen kan bağışı kampanyası yoğun ilgi gördü
- Haberi
Zeytin Dalı Harekatıʹna destek

BARTIN (AA) - AK Parti Bartın Merkez İlçe Başkanlığınca, "Kahramanlık kanımızda var" sloganıyla Zeytin Dalı Harekatı'na destek vermek amacıyla kan bağış kampanyası düzenlendi.

AK Parti Bartın Merkez İlçe Başkanı Yusuf Aldatmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Afrin harekatında çarpışan Mehmetçik için Türk Kızılayı ile birlikte kan bağışı kampanyası düzenlendiklerini söyledi.

Bartın halkının kampanyaya yoğun ilgi gösterdiğini ifade eden Aldatmaz, "Tüm vatandaşlara ve teşkilatıma teşekkürlerimi sunuyorum. Bundan sonra da Mehmetçiğe destek olunabilecek tüm kampanyaları desteklemeye devam edeceğiz." dedi.

Hakkari Çukurca'da görev yapan ve izin için memleketinde bulunan Komando Uzman Çavuş Taner Şen ise, "Kan bağışı yaptım, çok mutlu oldum, herkesin yapması gereken zaten bir görevdir bu. Ben de bir asker olduğum için oradaki arkadaşlarımın yaptığı işi anlıyorum. Bu yüzden izinde de görevimi devam ettirdim diye bilirim." diye konuştu.

Kaynak: (AA) - Anadolu Ajansı Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Zeytin, Dalı, Harekatıʹna, destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı