(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-7247401377424993", enable_page_level_ads: true });
Haber Detayı
07 Mayıs 2018 - Pazartesi 20:52 Bu haber 4338 kez okundu
 
Ordu 19 Eylül Gazeteciler Derneğinden Başkan Şahin'e Ziyaret
Ordu 19 Eylül Gazeteciler Derneği Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Servet Şahin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
GÜNDEM Haberi
Ordu 19 Eylül Gazeteciler Derneğinden Başkan Şahin'e Ziyaret

Ordu 19 Eylül Gazeteciler Derneği Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Servet Şahin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ordu 19 Eylül Gazeteciler Derneği tarafından gerçekleşen ziyarete, 19 Eylül Dernek Başkanı Erdoğan Erişen, ve 19 Eylül Dernek Üyeleri Durmuş Karaağaç, Murat Gürsoy, Nuh Kırca, Bahtiyar Kahveci, Nilgün Özkan Çarkçı ve Yasemin Kuzu katıldı.

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin’e hayırlı olsun dileklerini ileten 19 Eylül Gazeteciler Derneği Başkanı Erdoğan Erişen; “Ticaret ve Sanayi Odası yeni bir döneme daha girdi, öncelikle şahsım ve derneğimizin saygı değer üyeleri adına sizlere ve Ordu’ya hayırlı olmasını dilerim. Önümüze 4 yıllık bir süreç var inşallah Ordu için en hayırlısı nasılsa o şekilde geçer.” Diyerek sözlerini tamamladı.

19 Eylül Gazeteciler Derneği Başkanı Erdoğan Erişene ve Dernek Üyelerine gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı teşekkürlerini ileten Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin; “Oda olarak son 10 yılda çok kazanımlar elde ettik. Ordu’ya son sistem bir oda binası kazandırarak başladığımız çalışmalara yaptığımız projeler ve Odamız tarafından ilimize kazandırılan 32 derslikli meslek lisesi de eklenince bizlerde gurur duyuyoruz. Bu zamana kadar yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı olarak görerek yeni bir döneme başladık. Sadece projeyle sınırlı kalmayarak yeni kazanımlar elde edeceğiz. Tabi bunları yaparken de siz değerli basın camiasını yanımızda görmek istiyoruz. Bunun içinde yeni başarıları birlikte gerçekleştireceğiz.” Diye konuştu.

Kaynak: (OHM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Ordu, 19, Eylül, Gazeteciler, Derneğinden, Başkan, Şahin'e, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı