(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-7247401377424993", enable_page_level_ads: true });
Haber Detayı
04 Nisan 2018 - Çarşamba 23:00 Bu haber 4124 kez okundu
 
Muharrem Usta aday olmayacak
Trabzonspor Kulübü Başkanı Usta:Bundan sonra bize düşen şey, Ahmet (Ağaoğlu) Beyʹe destek olmaktır. Kongrede kesinlikle aday olmayacağızˮ
SPOR Haberi
Muharrem Usta aday olmayacak

 Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, hafta sonu yapılacak olağanüstü genel kurulda başkanlığa aday olmayacağını söyledi.

TRT Spor'da katıldığı programda açıklama yapan Usta, Trabzonspor'un eski yöneticilerinden Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun olağanüstü genel kurulda başkan adayı olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

"Aday çıkmamış olsaydı ya kongre iptali yapacaktık ya da yeni bir listeyle Trabzonspor'u taşımaya devam edecektik. Şimdi adayımız var. Ahmet Bey aday oldu, ekibini kuruyor. Arkadaşlarıma da söyledim, bundan sonra bize düşen şey, Ahmet Bey'e destek olmaktır. Kongrede kesinlikle aday olmayacağız. Aday çıkmamış olsaydı devam edecektik. Ahmet Bey çıktıktan sonra bütün camianın ona sahip çıkması ve destek vermesi lazım."

 

 

Kaynak: (AA) - Anadolu Ajansı Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Muharrem, Usta, aday, olmayacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı