(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-7247401377424993", enable_page_level_ads: true });
Haber Detayı
14 Mayıs 2018 - Pazartesi 14:48 Bu haber 1569 kez okundu
 
Fuat dedeyi ˮbitmeyen aşkındanˮ ölüm ayırdı
- Trabzonʹda 61 yıldır evli olan, ˮhastalıkta ve sağlıktaˮ sözüne sadık kalarak ˮFuat dedenin 60 yıldır bitmeyen aşkıˮ haberiyle gündeme gelen 85 yaşındaki Fuat Özkanʹın, 8 yıldır yatalak olan eşi Nazmiye Özkan hayatını kaybetti
ASAYİŞ Haberi
Fuat dedeyi ˮbitmeyen aşkındanˮ ölüm ayırdı

TRABZON (AA) - Trabzon'da 61 yıldır evli olan, "hastalıkta ve sağlıkta" sözüne sadık kalarak "Fuat dedenin 60 yıldır bitmeyen aşkı" haberiyle gündeme gelen çifti ölüm ayırdı.

Trabzon'un Maçka ilçesine bağlı Yazlık Mahallesi'nde yaşayan, 12 çocuk 80 torun sahibi Fuat ve Nazmiye Özkan çifti, 10 yıl önce alzaymır hastalığıyla tanıştı. Eşine teşhis konduktan sonra onu bir an bile yalnız bırakmayan Fuat dede, tedavi için yoğun mücadele verdi.

Hastalığının ilerlemesi üzerine yatağa bağımlı hale gelen Nazmiye Özkan'ı 8 yıldır bir an bile yalnız bırakmayan Fuat dede, aniden rahatsızlaşan eşi Nazmiye Özkan'ı kaybetti.

Hayatını kaybeden Nazmiye Özkan'ın cenazesi, Maçka ilçesine bağlı Yazlık Mahallesi Camisi'nde kılınan cenaze namazının ardından aile mezarlığında toprağa verildi.

Cenaze namazına Özkan'ın aile ve yakınlarının yanı sıra Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan da katıldı.

Koçhan, aileye taziyelerini iletirken Fuat dedenin duygusal anlar yaşadığı görüldü.

Koçhan'a sarılan Özkan, "Keşke yaşasaydı da yine öyle yatsaydı, yanımda dursaydı" diye gözyaşı döktü.

Kaynak: (AA) - Anadolu Ajansı Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Fuat, dedeyi, ˮbitmeyen, aşkındanˮ, ölüm, ayırdı,
Yorumlar
Haber Yazılımı