(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-7247401377424993", enable_page_level_ads: true });
Haber Detayı
28 Eylül 2018 - Cuma 15:10 Bu haber 1393 kez okundu
 
Dışişleri Bakan Yardımcısı Kıran: Ordu’nun Potansiyelini Artıracak Adımları Beraber Atacağız
- ˮOrduʹmuzun güzelliklerini daha da güzelleştirmek ve potansiyelini harekete geçirmek için hep beraber çalışmaya devam edeceğizˮ
GÜNDEM Haberi
Dışişleri Bakan Yardımcısı Kıran: Ordu’nun Potansiyelini Artıracak Adımları Beraber Atacağız

ORDU (AA) - Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, "Ordu'muzun güzelliklerini daha da güzelleştirmek ve potansiyelini harekete geçirmek için hep beraber çalışmaya devam edeceğiz." dedi.

Kıran, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine seçilen Engin Tekintaş'ı makamında ziyaret etti.

Kıran, ziyarette yaptığı konuşmasında, Başkan Tekintaş'ı yeni görevinden dolayı tebrik etti.

"Ordu'muzun güzelliklerini daha da güzelleştirmek ve potansiyelini harekete geçirmek için hep beraber çalışmaya devam edeceğiz" diyen Kıran, "Biz göreve geldiğimizde Engin başkanımızın desteğini her zaman arkamızda htik ve bizi ziyaret etmesiyle Ankara'da güç bulduk. Bundan sonraki süreçte de bizler başkanımızın her türlü çalışmasında desteğimizi htireceğiz." değerlendirmesinde bulundu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş ise Bakan Yardımcısı Kıran'ın ziyaretinden onur duyduğunu belirterek, "Sayın bakanımızın ziyaretleri bizleri son derece onurlandırdı, kendilerine teşekkür ediyorum. İnanıyoruz ki güzel başlayan çalışmalarımız bu desteklerle daha iyi noktalara gelecektir." diye konuştu.

Başkan Tekintaş, ziyaretin anısına Kıran'a çeşitli hediyeler takdim etti.

Kaynak: (AA) - Anadolu Ajansı Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Dışişleri, Bakan, Yardımcısı, Kıran:, Ordu’nun, Potansiyelini, Artıracak, Adımları, Beraber, Atacağız,
Yorumlar
Haber Yazılımı