(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-7247401377424993", enable_page_level_ads: true });
Haber Detayı
27 Ocak 2018 - Cumartesi 22:01 Bu haber 2803 kez okundu
 
Cumhurbaşkanı , Bunların kökünü kazıyacağız
ASAYİŞ Haberi
Cumhurbaşkanı , Bunların kökünü kazıyacağız

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Gençlik Kolları İl Kongresi'ne katılmak için geldiği Kocaeli'de Yuvacık Çarşı Meydanında halka hitap etti.

"Hatırlarsanız yola çıkarken bir şey demiştik. Uzun ince bir yoldayız gidiyoruz gündüz gece demiştik. Gidiyoruz gündüz gece." diyerek söze başlayan Erdoğan şunları söyledi:

"Biz bu yola çıkarken ne dedik kefenimizle beraber bu yoldayız. Ta ki bu can bu tende oldukça biz Rabbimizin tayin ettiği ömrü inşallah bu davada tüketmenin gayreti içerisinde olacağız. Bu millete efendilik değildir. Halkımıza hizmettir. Bu yolda devam ederken önümüze bazen bu terör örgütleri çıkacaktır."

"Bunların kökünü kazıyacağız"

Erdoğan, "Bu terör örgütleri çıktığı zamanda işte sabah aldığımız netice 394 teröristi saf dışı etmişler. Bunu kimler yaptı? Bunu Mehmedim yaptı. ÖSO'lar yaptı. Hani CHP'nin bazı kendini bilmezleri varya. Terörist diye ifade ettiği ÖSO'lar varya. Sen sıcak yatağında yatarken o ÖSO'lar benim Mehmedimle beraber senin kol kanat gerdiğin teröristleri yok ediyorlar. Şimdi 400'ün üzerindedir. Bunların kökünü kazayacağız. Siz kalkıpda oradan Hatay'a Reyhanlı'ya Kilis'e Şanlıurfa'ya buralara oradan havan atacaksın bunun bedelini ödeyeceksiniz. Kökünü kazıyacağız hem içeride hem dışarıda." diye konuştu. 

TRT Haber Canlı (@trthabercanli) 27 Ocak 2018 Kaynak: TRT Haber

Kaynak: (TRT) - TRT Haber Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Cumhurbaşkanı, ,, Bunların, kökünü, kazıyacağız,
Yorumlar
Haber Yazılımı