(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-7247401377424993", enable_page_level_ads: true });
Haber Detayı
28 Nisan 2018 - Cumartesi 23:01 Bu haber 4737 kez okundu
 
Başkan Zengin, Dünya Laborantlar Günününü kutlarım.
SAĞLIK Haberi
Başkan Zengin, Dünya Laborantlar Günününü kutlarım.

Türk sağlık Sen Ordu Şube Başkanı Fatih Galender Zengin Laborantlar Günü nedeniyle yaptığı açıklamada ; “Sağlık hizmetleri açısından önemli bir görev üstlenen laborantlarımızın sağlık hizmetlerindeki yeri ve öneminin bu vesileyle bir kez daha hatırlanmaktadır” dedi.
Zengin;yaptığı yazılı açıklamada; “Laborantlar hizmet verdikleri alan dolayısıyla sürekli risk altında görev yapmaktadırlar. Sağlık alanında riskli birimlerde çalışan laborantlar her türlü zorluğa rağmen görevlerini özverili bir şekilde yürütmektedirler. Hata kabul etmeyen bir meslekte gayret göstererek çalışan laborantların sağlık hizmetlerinde üstlenmiş oldukları rol çok önemlidir. Türk sağlık sen olarak laborant çalışma arkadaşlarımızın “28 Nisan Dünya Laborantlar Gününü” kutluyoruz. 
Değerli laborantlarımızın sağlık hizmetindeki yerini ve önemini bu önemli gün vesilesi ile bir kez daha hatırlamış ve hatırlatmış olmaktan mutluluk duyuyor, laborantlarımıza sağlık, huzur ve mutluluk dolu günler temenni ediyorum” 

Kaynak: (OHM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Başkan, Zengin,, Dünya, Laborantlar, Günününü, kutlarım.,
Yorumlar
Haber Yazılımı