(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-7247401377424993", enable_page_level_ads: true });
Haber Detayı
10 Nisan 2018 - Salı 12:38 Bu haber 3932 kez okundu
 
Başkan Tekintaş, Polis Günü’nü Görevi Başındaki Polislerle Kutladı
Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Polis Teşkilatı’nın 173. kuruluş yıl dönümü ve 10 Nisan Polis Günü dolayısıyla görevi başındaki polisleri ziyaret ederek günlerini kutladı.
YAŞAM Haberi
Başkan Tekintaş, Polis Günü’nü Görevi Başındaki Polislerle Kutladı

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Polis Teşkilatı’nın 173. kuruluş yıl dönümü ve 10 Nisan Polis Günü dolayısıyla görevi başındaki polisleri ziyaret ederek günlerini kutladı.

6-10 Nisan Polis Haftası ve Türk Polis Teşkilatı'nın 173. kuruluş yıldönümü kapsamında sabahın ilk ışıkları ile birlikte Altınordu ilçesi Güzelyalı Mahallesinde bulunan polis uygulama noktasını ziyaret eden Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, görevi başındaki polislerle bir araya geldi. Burada görevli polislerle tek tek selamlaşan Başkan Tekintaş, tüm emniyet mensuplarının 10 Nisan Polis Günü’nü kutladı. Polislerle bir süre sohbet eden Başkan Tekintaş, daha sonra birlikte kahvaltı yaptı.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “TÜM POLİS TEŞKİLATIMIZA GÖREVLERİNDE BAŞARILAR DİLİYORUM”

Gerçekleşen ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, ülkenin birliği, beraberliği ve güvenliği için çalışan tüm polis teşkilatına teşekkür etti. Gece-gündüz demeden görev yapan polislerle bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu ve kahvaltı sofrasında bir araya geldiklerini dile getiren Başkan Tekintaş, “Tüm polislerimizin 10 Nisan Polis Günü’nü tebrik ediyorum. Bu ülkenin geleceği, birliği, beraberliği ve güven içinde yaşaması için gece gündüz demeden çalışan tüm emniyet mensuplarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Bu özel günde polislerimiz ile kahvaltı sofrasında bir araya geldik. Bu özel günü her yıl güzellikler içerisinde kutlamayı temenni ediyor, görevi başındaki tüm polis teşkilatımıza görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

POLİS TEŞKİLATINDAN BAŞKAN TEKİNTAŞ’A TEŞEKKÜR

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Emniyet Müdür Yardımcısı Aykut Efe, tüm polis teşkilatı adına Başkan Tekintaş’a teşekkürlerini iletti. Ordu’nun güvenliği için çalışmalarına durmaksızın devam edeceklerini aktaran Efe, tüm meslektaşlarına görevlerinde başarı dileğinde bulundu.

Güzelyalı Mahallesi ziyaretinin ardından Cumhuriyet Mahallesi ve Eskipazar Mahallesindeki polis uygulama noktalarını da ziyaret eden Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, buradaki görevli polislerinde 10 Nisan Polis Günü’nü kutladı.

Kaynak: (OHM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Başkan, Tekintaş,, Polis, Günü’nü, Görevi, Başındaki, Polislerle, Kutladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı